Aktualna pozycja :

Start O firmie
PDF Drukuj Email

Autotronic Tuchołka S.C Dariusz i Jolanta Tuchołka to dynamicznie rozwijająca się firma, działająca w motoryzacyjnej w zakresie obsługi i napraw elektronicznych systemów samochodowych.
         
Witamy na naszej stronie internetowej firmy Tuchołka. Oto kilka informacji o naszej firmie. FIRMA jest firmą rodzinną i swoje początki zaczęła w 1947 roku, kiedy to Stefan Tuchołka w Gdyni otworzył  warsztat samochodowy w którym to dokonywał napraw elektrotechniki w samochodach i motocyklach .W 1973 roku po śmierci Stefana warsztat w nowej siedzibie w Orłowie Przejął Jerzy Tuchołka kontynuując pracę swojego Ojca Stefana . Po śmierci Jerzego Tuchołki w roku 1982 na dzierżawionym obiekcie rodzinną  pracę kontynuuje Dariusz Tuchołka  W 1994 roku firma zostaje przeniesiona do Chwaszczyna i dalszą działalność prowadzi jako specjalistyczny serwis elektroniki samochodowej i autoryzowana stacja obsługi samochodów BOSCH CAR SERVICE oraz Firma tuningowa CHIPTEC TUNING zajmująca się modyfikacjami oprogramowania sterowników samochodowych. W roku 2008 nasza firma rozstaje się z firmą Bosch i dalej jako Autotronic Tuchołka prowadzi dalszą działalność rozwijając firmę rozbudowując ją o kolejne dwa stanowiska szybkiej obsługi.

Pracuje tu zespół młodych, ambitnych ludzi, którzy dbają o jakość wykonywanej pracy oraz nieustannie przechodzą szkolenia z zakresu najnowszych systemów elektronicznych oraz systemami sterującymi nowoczesnymi silnikami.

Dynamika i elastyczność działań skłania nas do ciągłego poszukiwania nowych partnerów zarówno w kraju jak i za granicą. Nasze profesjonalnie wyszkolone i wyposażone ekipy serwisowe znajdą najtrudniejsze usterki w twoim samochodzie.Zapraszamy do zapoznania się z wycinkiem naszej oferty na tej stronie a także do odwiedzenia naszej firmy
           
DEKLARUJEMY :          
     
- spełnianie wymagań unii europejskiej w dziedzinie prowadzenia usług motoryzacyjnych

- dbałość o bieżące doskonalenie swoich umiejętności zawodowych i wdrażanie ich do swej działalności

- zapobieganie powstawaniu zanieczyszczeń w środowisku naturalnym poprzez stosowanie elementów zgodnych z ustawami europejskimi.